top of page
Well Driller Sky

HAKKIMIZDA

ORMA SONDAJ uluslararası deneyime sahip uzman sondör ve iki eski iş ortağı tarafından 2019 yılında ulusal ve uluslararası maden arama sondaj hizmeti sektörüne yeni bir seçenek sunmak amacıyla kurulmuştur.

ORMA SONDAJ deneyimli, uzmanlaşmış teknik elemanları ve modern makine parkı ile alanında ana yüklenici firma ve taşeron firma olarak ciddi, titiz ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

MİSYON

Hizmet verdiğimiz sektörde, teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayan, güvenilir, iş veren odaklı ve kaliteli hizmet veren, iş veren ve çalışanlarının haklarına saygılı, sektöründe nitelikli çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olma özünü benimsemiştir.

VİZYON

Firmamız, temelinin atıldığı 2019 yılından itibaren, tecrübesi ile yurt içinde Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm işleri en son teknolojiyi ve teşkilat organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli teknik personel, makine ve ekipman parkı ile taahhüt ettiği tüm bu projeleri  başarıyla yürütebileceğini kanıtlamaktadır.

bottom of page